Події

Міжнародний соціально-правовий форум “Жінки в науці: соціальний вимір” оголошено відкритим

 

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Інститут права

Центр проблем імплементації європейського соціального права

ICenter – Центр інноваційного розвитку

Оголошують про проведення

Міжнародного соціально – правового форуму

“Жінки в науці: соціальний вимір”

      Метою проведення є забезпечення комплексного обговорення соціальних прав та інтересів жінок-науковців та жінок молодих вчених; обговорення сучасного стану щодо забезпечення гарантій гендерної рівності; дослідження основних соціальних проблем жінок в науці; встановлення перспектив розвитку соціальних прав жінок-науковців в сучасних умовах державотворення.

       Відкритими для обговорення є наступні панелі Форуму:

  • «Жінка–науковець у соціальному житті: терпка реальність»
  • «Жінка-науковець молода вчена: весняні мрії»
  • «Жінка–науковець лідерка, суддя, політик: проблеми балансування»
  • «Жінка–науковець «Легенда: історія успіху»

      Впродовж жовтня – листопада 2020 року запрошуються жінки-науковці, жінки молоді вчені та всі бажаючі, хто займається наукою до інтерв’ю (2-3 хв.) резюме за обраною тематикою визначених панелей з одночасним наданням друкованого матеріалу до 8 сторінок. Матеріали мають бути в такому оформленні: у текстовому редакторі «Word», на аркушах формату А4, шрифт 14 кегль, інтервал 1,5.

       Заяви від потенційних учасниць приймаються з 28 жовтня до 30 листопада 2020 року (включно) за встановленою формою через онлайн-платформу: http://ceslii.knu.ua/ua/ та за електронною адресою: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

       В лютому 2020 року учасниці Форуму запрошуватимуться до оф-лайн обговорення питань щодо створення постійно діючої онлайн платформи для жінок-науковців та жінок молодих вчених;  створення громадської організації з метою охорони та захисту соціальних прав та інтересів жінок в науці; забезпечення координації та взаємозв’язку із органами державної влади, що відповідають за впровадження соціальної політики в Україні; обговорення питання про створення (заснування) спеціалізованого друкованого видання (журналу) присвяченого проблемам забезпечення соціальних прав та інтересів жінок в науці, тощо.

За результатами Форуму буде видано короткий аналітичний звіт із розлогою структурованою запискою вчених.

 

            Модератори заходу: Центр проблем імплементації європейського соціального права Інституту права КНУ імені Тараса Шевченка (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; http://ceslii.knu.ua/ua/; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) та ICenter – Центр інноваційного розвитку КНУ імені Тараса Шевченка (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)