Події

Сучасний погляд на право - це насамперед погляд під призмою "Соціального права"!

Проблеми соціальних пільг та соціальних стандартів? - відповідь у соціальному праві; дискримінація, булінг, мобінг - відповіді у соціальному праві; проблеми трудового та житлового права (звільнення, поновлення на роботі, переведення, виплата заробітної плати; отримання житла, позбавлення житла)? - відповідь - у соціальному праві; проблеми із отриманням пенсій та забезпеченням соціальних прав різних категорій - відповідь у соціальному праві; право на освіту та соціальну безпеку в різних сферах та рівнях - відповідь у соціальному праві! 

 

Отож, шановні вчені, науковці, викладачі, юристи, судді та прокурори, адвокати,

нотаріуси, їх помічники, студенти та усі, хто цікавиться сучасними проблемами соціального права! Маємо за честь представити відкриття сторінки наукового журналу Наукове видання "Соціальне право" у соціальній мережі Фейсбук.

В зв`язку із цим, запрошуємо Вас до розміщення ваших актуальних публікацій у цьому журналі. Водночас, підпис на сторінку надасть вам можливість бути в курсі найактуальніших сучасник фахових дискусій, дописів та новинок у сфері соціального права.

Редакційна колегія журналу складається із фахових та визнаних правників у сфері соціального права, більшість яких професорсько-викладацький склад Юридичного факультету Київський національний університет імені Тараса Шевченка 

Політика журналу є класично-витриманою, відображає найкращі традиції Юридичного факультету та безпосередньо Центр проблем імплементації європейського соціального права в Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Журнал, сторінку в мережі, як і сайт журналу, а також, діяльність пов`язану із випуском, актуалізації напрямків журналу, журналу "Соціальне право" започатковано за підтримки та ідей академіка НАПрН України, професора, д.ю.н., заслуженого юриста України, завідувача кафедри трудового права та права соціального забезпечення, директора Центр проблем імплементації європейського соціального права юридичного факультету Київський національний університет імені Тараса Шевченка - Миколи Івановича Іншина!

 

Інформація зі сторінки Мельник Я.Я. в соціальній мережі Facebook.