Події

Шановні Колеги!

З люб’язної нагоди, Центр проблем імплементації європейського соціального права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кафедра трудового права та права соціального забезпечення юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Інститут реабілітації та соціальних технологій», організовують І Всеукраїнський круглий стіл на тему: «Семіотика як концепція доступності соціальних прав: проблеми та перспективи», запрошують Вас прийняти активну участь у роботі круглого столу.

Метою цього Круглого столу є активне обговорення широкого кола актуальних правових проблем, які повязані із становленням і розвитком концепту семіотики у праві, у тому числі в межах перспектив розвитку правової доктрини в євроінтеграційних умовах та проблем її реалізації на практиці.

До участі в І Всеукраїнському круглому столі запрошуються вчені, викладачі, аспіранти, докторанти, судових і правоохоронних органів, органів державної влади й місцевого самоврядування, а також співробітники соціальних служб та громадських організацій, діяльність яких спрямована на забезпечення соціальних прав та інтересів.

Основні тематичні напрямки, в яких пропонується до обговорення ключові проблеми концепту семіотики під час роботи круглого столу винесено наступні секції:

  1. Теоретичні та методологічні проблеми розвитку концепту семіотики в загальнотеоретичній юриспруденції
  2. Проблеми забезпечення соціальних стандартів семіотики в трудовому праві та праві соціального забезпечення
  3. Проблеми правового регулювання концепту семіотики в адміністративному праві
  4. Проблеми правового регулювання концепту семіотики в цивілістиці
  5. Проблеми доступності соціальних прав та правової семіотики в процесуальних галузях права
  6. Зарубіжний досвід правового регулювання доступності соціальних прав в семіотичних ідеях

І Всеукраїнський круглий стіл відбудеться 17 травня 2019 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за адресою: 01033 м. Київ, вул. Володимирська, 60.

Час початку: 10.30. 17.05. 2019 року.

Для участі в І Всеукраїнському круглому столі необхідно не пізніше 13 травня 2019 року надіслати на електронну скриньку оргкомітету заявку.

Кращі доповіді, будуть безкоштовно опубліковані в журналі «Соціальне право»!

ДЕТАЛЬНІШЕ ЗА ПОСИЛАННЯМ

Оргкомітет. Додаткова інформація, тел.050-057 11 91 (Мельник Ярослав); 050-57 37 400 (Мельник Марія).

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Будемо раді співробітництву та партнерству з Вами.

З повагою до Вас,

Організаційний комітет