Події

Шановні колеги! Дорогі друзі! Запрошуємо Вас взяти участь в дискусії онлайн конференції на тему:"День правничої кар'єри 2020".
Дата і час: 22 грудня 2020 о 12:00 по Києву

Посилання до підключення  до Zoom:
https://us02web.zoom.us/j/88969687671?pwd=Ymx5RlFMd3BPdk1UV2UyMTdCM1Q2QT09

Ідентифікатор конференції: 889 6968 7671

Код доступу: 060395

Детальніше...

Шановні колеги, маємо за честь презентувати Вам до ознайомлення доповідь нашої колеги, вченої - докторки наук (Оксфорд) пані Крістіни Неліст, яка присвятила її проблемам Жінок у науці.
Dr. Christina Nellist, B.Ed; Ph.D; FOCAE.
Eastern Orthodox Theologian
Fellow of the Oxford Centre for Animal Ethics.
Editor Pan Orthodox Concern for Animals.
Детальніше...

Міжнародний науковий форум: "СОЦІАЛЬНА ТА ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА: ПОШУК СИМЕТРИЧНОЇ МОДЕЛІ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ В УМОВАХ СТАЛОГО РОЗВИТКУ"
Головні спікери: академік НАПрН України - М.І. Іншин, член-кореспондент НАПрН України - Г.І. Балюк, завідувач кафедри екологічного права Інституту права КНУ ім. Т. Шевченка - Т.В. Ковальчук. Запрошені: доктор наук з права - Йозеф Зятько (Словакія), Властелін Віцен (Словакія), доктор технічних наук - Крістіна Нелліт (Велика Британія, Оксфорд).
 
Щиро дякуємо всім учасникам круглого столу за цікаві виступи та участь у дискусії !
Детальніше...

"Держави чи політики - немає без науки!"

Проект "Жінки в науці" залучив провідних науковців, українських жінок якими пишаються вітчизняні та світові університети.
Це справді унікальна можливість знову сказати про те, що немає ніякого розвитку, немає економіки, немає ніякої держави чи політики без науки. А науки немає без жіноцтва.
Цей проект об'єднав усю країну, отримуємо вітання і слова підтримки з різних вишів і установ.
Посилання на відеоролик: https://www.facebook.com/inna.silantieva/videos/1980019478821707
 

Друзі, 30.11.20 р. о 11:30 годині запрошуємо відвідати онлайн дискусію у форматі Конференції, щодо "Соціальна та екологічна безпека: пошук симетричної моделі правового регулювання в умовах сталого розвитку"
Для тих осіб, хто бажає виступити із доповіддю, попередньо слід пройти реєстрацію, яка можлива за посиланням, що міститься в інформаційному листі.
Звертаємо увагу, що Конференція проходить без подання тез доповіді та їх опублікування. Однак відео запис Конференції буде розміщений на сайті Центр проблем імплементації європейського соціального права в Інститут права КНУ імені Тараса Шевченка.
829 4180 9429
Код 983352
Час 11:30
Детальніше...

Шановні колеги

Центр проблем імплементації європейського соціального права, кафедри трудового права та права соціального забезпечення та кафедра екологічного права Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулось 27.11.2020 о 14:00 засідання круглого столу на тему: "Правові проблеми забезпечення державою екологічної та соціальної безпеки».

Щиро дякуємо всім учасникам круглого столу за цікаві виступи та участь у дискусії !

Детальніше...

Шановні колеги!

Центр проблем імплементації європейського соціального права, кафедри трудового права та права соціального забезпечення та кафедра екологічного права Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулось 25.11.2020 о 14:00 засідання круглого столу на тему: "Еколого - правові та соціально правові ризики в Україні: критерії оцінки та прогнозування".

До участі у засіданні круглого столу взяли участь науковці, практики, представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, аспіранти.

Щиро дякуємо всім учасникам круглого столу за цікаві виступи та участь у дискусії і подальшої плідної співпраці !

Детальніше...

Друзі, 27.11.20р. о 14.00 годині запрошуємо відвідати онлайн дискусію у форматі Конференції, щодо ПРАВОВИХ ПРОБЛЕМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВОЮ ЕКОЛОГІЧНОЇ ТА СОЦІАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ.
Для тих осіб, хто бажає виступити із доповіддю, попередньо слід пройти реєстрацію, яка можлива за посиланням, що міститься в інформаційному листі.
Звертаємо увагу, що Конференція проходить без подання тез доповіді та їх опублікування. Однак відео запис Конференції буде розміщений на сайті Центр проблем імплементації європейського соціального права в Інститут права КНУ імені Тараса Шевченка.
Час 14:00
Детальніше...

Запрошуємо вас пройти опитування щодо оцінки соціальних ризиків і небезпек в Україні!

За посиланням ви можете заповнити анкету нашого опитування.

Детальніше...

Ніяка політика неможлива без науки. Управління, дипломатія, юриспруденція стоять в основі будь-яких політичних рішень і чинників. І жінки в науці - важливий крок назустріч жінкам і в політиці. "Жінки в науке: соціальний вимір» - нова сторінка в розвитку жіночого лідерства в університетському середовищі! Спасибі директору бібліотеки, справжнього професіонала, за теплий прийом і співробітництво Сербін Олегом Олеговичем. Організатори: Центр проблем імплементації Європейського СОЦІАЛЬНОГО права Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Детальніше...

В Центр проблем імплементації європейського соціального права у Інститут права КНУ імені Тараса Шевченка вийшов збірник тез конференції - 2020. Ось такі кольори цього року були в перевазі. Переважає білий - синій талісман року. Тінь, звичайно залишилась від збірника, відкинулась. Це вказує на його живість. Дякуємо ГО "Трудові Ініціативи" за підтримку!

Детальніше...

Друзі, раді повідомити про вихід у світ монографічного дослідження, яке присв'ячено проблемам "ПРИПИНЕННЯ ПРАВА НА АЛІМЕНТИ НАБУТТЯМ ДИТИНОЮ У ВЛАСНІСТЬ НЕРУХОМОГО МАЙНА". Дослідження проведене під призмою насамперед соціально сімейного аспекту із врахуванням юридичних конструкцій та договірного режиму. Висловлюємо вдячність вченим, науковим керівникам та керівникам установ і їх структурних підрозділів, колективам вчених, які усіляко сприяли підтримкою та порадами в ході дослідження.

Детальніше...

06.11.2020 року в Інститут права КНУ імені Тараса Шевченка відбулась в он-лайн режимі чергова Міжнародна науково-практична конференція "Правове забезпечення соціальної безпеки в умовах євроінтеграційних процесів".

Детальніше...

Друзі, вийшла друком колективна монографія "СОЦІАЛЬНА ТА ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА У ПРИЗМІ УРБАНІСТИКИ". Монографічне дослідження було проведено колективом вчених в Інститут права КНУ імені Тараса Шевченка, Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України, Інститут агроекології і природокористування НААН (Україна) та Європейський інститут безперервної освіти EIDV (Словакія). Організаційна підтримка практичними матеріалами в ході дослідження та реалізації проекту надавалась та здійснювалась ГО "Трудові Ініціативи" , БО «Міжнародний благодійний фонд «Життя Всупереч».

Детальніше...

Відбулась зустріч в Київський національний університет імені Тараса Шевченказ іноземними партнерами та ГО "Трудові Ініціативи", яким небайдужі проблеми в трудовому праві Україні, як і перспективи його розвитку в євроінтеграційному ключі.

Детальніше...

Міжнародний соціально-правовий форум “Жінки в науці: соціальний вимір” оголошено відкритим

 

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Інститут права

Центр проблем імплементації європейського соціального права

ICenter – Центр інноваційного розвитку

Оголошують про проведення

Міжнародного соціально – правового форуму

“Жінки в науці: соціальний вимір”

      Метою проведення є забезпечення комплексного обговорення соціальних прав та інтересів жінок-науковців та жінок молодих вчених; обговорення сучасного стану щодо забезпечення гарантій гендерної рівності; дослідження основних соціальних проблем жінок в науці; встановлення перспектив розвитку соціальних прав жінок-науковців в сучасних умовах державотворення.

Детальніше...

СОЦІАЛЬНЕ ПРАВО ДИТИНИ НА ЖИТЛО У ПРАВОВІДНОСИНАХ ІЗ БАТЬКАМИ ТА ІНШИМИ СУБ’ЄКТАМИ СІМЕЙНОГО ПРАВА
(Марія Мельник, к.ю.н., асистент, Інститут права КНУ ім. Т.Шевченка) 
Права дитини мають яскраво виражений соціальний характер, оскільки при їх реалізації, вони пов’язані із забезпеченням окремих, як сімейно-цивілістичних так соціальних благ, як-от – права на сім’ю, права на освіту, права на житло, права на розвиток, права на відпочинок, права на дозвілля, права на утримання, права на догляд, права на здоров’я, право на свободу тощо. Це пов’язано із тим, що такі права реалізовуються саме у соціальному середовищі – у навчальному закладі, у сім’ї, як осередку суспільства тощо. До того ж, цілком очевидно, що реалізуючись у сімейному колі, виникає необхідність вести мову вже не стільки про сімейні правовідносини, скільки із поєднанням соціальних правовідносин, адже сімейно-цивілістичні елементи охоплюються особливим соціальним змістом (націлені на такий у меті реалізації), а отже, можуть характеризуватися як соціально-забарвлені.
Детальніше...

 

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

ІНСТИТУТ ПРАВА

ЦЕНТР ПРОБЛЕМ ІМПЛЕМЕНТАЦІЇ

ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЦІАЛЬНОГО ПРАВА

КАФЕДРА ТРУДОВОГО ПРАВА ТА ПРАВА СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

 

У рамках роботи Центру проблем імплементації європейського соціального права Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка був проведений майстер – клас для студентів 4 року навчання ОР «Бакалавр», 1 та 2 року навчання ОР «Магістр» та аспірантів від Василя Мірошниченко - партнера компанії CFC Big Ideas, яка спеціалізується на наданні послуг у сфері стратегічних комунікацій. Василь Володимирович консультує українські та міжнародні компанії у сфері корпоративних комунікацій, зв’язків із громадськістю та органами державної влади в Україні та закордоном. На замовлення UVCA, він працював над реалізацією Українського дому у Давосі під час річного засідання Світового економічного форуму у січні 2018 року. Консультує такі компанії як Google, Uber, PrivatBank, CNN та інші. 

В рамках майстер класу були розглянуті питання адвокації та лобіювання в Україні. 

X Міжнародна науково-практична конференція "Юридичні гарантії забезпечення прав громадян на працю і соціальний захист", - академік О.М. Ярошенко, академік М.І. Іншин, член-кореспондент НАПрН України Г.І. Чанишева та судді, практики, вчені...

Інформація зі сторінки в соціальній мережі Facebook - Мельник Я.Я.

Детальніше...

Більше статей...