Колектив Центру

юрист 1 категорії Центру проблем імплементації європейського соціального права, здобувач кафедри трудового права та права соціального забезпечення.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ В ЦЕНТРІ

- організація роботи з діловодства Центру;

- формування бібліотеки Центру;

- організація науково-практичних заходів.

ОСВІТА ТА КАРЄРА

- 1991 р. – загально технічний факультет Глухівського державного педагогічного інституту імені С.М.Сергєєва-Ценського (вчитель загально-технічних дисциплін і фізики)

- 2005 р.- Київський університет права (юрист)

- з 2016 р. по теперішній час – юрист 1 категорії Центру проблем імплементації європейського соціального права,

- з 2017 р. – здобувач кафедри трудового права та права соціального забезпечення Київського національного університету імені Тараса Шевченка (спеціальність 12.00.05 «трудове право; право соціального забезпечення»).

ДИСЕРТАЦІЙНІ ПРАЦІ

- з 2017 р. – здійснює підготовку дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему: «Правове регулювання соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» (спеціальність 12.00.05 «трудове право, право соціального забезпечення»)

СФЕРА НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ІНТЕРЕСІВ

- поняття «соціального захисту»;

- історичний аспект становлення соціального захисту в цілому та соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за законодавством України та країн Європейського Союзу.